Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa veya mevcut web sitenizden memnun değilseniz Web Tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sizinle aşağıda genel olarak belirtilen süreçleri gerçekleştireceğiz:

  • İhtiyaçları anlama
  • Demo çalışması / sunumu
  • Onay süreci / revizyonlar
  • Tasarım ve kodlamanın tamamlanması
  • Kontrol
  • Teslim

Gördüğünüz gibi süreç aşağı yukarı tüm ajanslardaki ile aynı. Ancak sürecin sonunda sahip olacağınız sitenin son derece özgün ve tatmin edici olacağından emin olabilirsiniz.

Nasıl bir site?

Bu hizmet kapsamında bir kaç sayfadan oluşan bir kurumsal web sitesinden tutun; çok kapsamlı, büyük verilerin işlendiği ve sunulduğu interaktif sitelere kadar her türden web sitesinin yapımı söz konusudur.

Özgün tasarım

Altında Optimum imzası olan her siteye özenle çalışıyor ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan, en son teknoloji ve kodlama dillerinin kullanıldığı özel bir tasarımı hayata geçiriyoruz.

Ayrıca tasarımlarımızın  sahip olduğu responsive kodlama sayesinde web siteleri mobil cihazlarla da uyumlu hale getiriliyor.

Web Tasarım hizmeti kimler için uygundur?

Tek başına web tasarım hizmetinden genelde küçük ve orta ölçekli firmalar faydalanmaktadır. Site tasarlandıktan ve açıldıktan sonra uzun bir süre sitede önemli güncellemeler, içerik ve sistem geliştirmeleri vb yapılmayacaksa ve/ya site içerik yönetimi, güncelleme, yedekleme gibi işlerin sorumluluğu müşteride olacaksa sadece web tasarım hizmeti almak uygun bir seçenektir.

Web tasarım hizmetimizden faydalanan müşterilerimizin ihtiyaç duymaları durumunda, belirli aralıklarla site yenileme, tasarım yenileme, sistem geliştirme vb işlemleri de sağlamaktayız; böylece siteleri her zaman güncel ve güvende kalabilir.

2008 - 2021 / Optimum Tasarım